خانه

SUPER SECURITY LTD

نمایه شرکت

Super Security Equipment Co Ltd، یک شرکت تولید حرفه ای در مقیاس بزرگ، متخصص در کابینت های ایمنی قابل اشتعال، کابینت ایمنی فلزی، کابینت های ایمنی PP، کابینت های پزشکی، کابینت خشک، اجاق خشک کن و آتش سوزی. پس از سالها تلاش و توسعه، اکنون ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات ایمنی در چین می شود. ما همیشه با بسیاری از شرکت های بین المللی، موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها در چین ارتباط بسیار خوبی برقرار می کنیم، ما از شهرت بالایی در بازار امنیت داخلی و بین المللی برخورداریم.

با استفاده از تیم تولیدی با تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات پیشرفته پردازش دیجیتال کنترل فولاد، تمرکز کارخانه بر روی تجهیزات مختلف ذخیره سازی خطرناک، تجهیزات کابینه ذخیره سازی الکترونیکی و آتش سوزی. اکثر محصولات تحت سیستم مدیریت کیفیت به ISO 9001، UL، CE، SP، SINTEF، GOST، KS تولید می شوند. ما می توانیم محصولات سفارشی را ارائه دهیم و به دستیابی به محصولات نهایی با توجه به بخش های خاص بازار ادامه دهیم. ما بسیار حرفه ای هستیم و تجربه کامل در انواع مختلف مشتریان داریم. با یک تاریخ پایدار و پایدار، ما در حال حاضر در هر بخش صنعت و بخش دولتی خدماتی را ارائه می دهیم و استاندارد را در رضایت مشتری از طریق نوآوری و انعطاف پذیری در طراحی همراه با تولید با کیفیت بالا و خدمات توزیع موثر از سال 1998 تنظیم می کنیم. کابینه به خاورمیانه، استرالیا، نیوزیلند، شرق و جنوب آسیا و آفریقا. تأسیسات تولیدی و دفتر مرکزی دارای مساحت 20،000 متر مربع (218،715 متر مربع) می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده امیدواریم که از محیط زیست و مزایای مشتری محافظت کنیم.

Super Security Equipment Co Ltd دارای یک بخش جدید نوآوری حرفه ای است، صنعت بین المللی و هدف تجاری "برای یک محیط امن" ساخته شده است. ما دارای اختراعات بسیاری با علم و فناوری هستیم. ما دو پایگاه تولیدی، خط تولید اتوماتیک کلاس اول، تجهیزات تست و کارگاه استاندارد، و همچنین خدمات دفتر، امکانات زندگی و آرامش داریم.

کمیسیون سوپر امنیت شرکت "برای یک محیط امن است!" اصل خدمات این است که قیمت مناسب با کیفیت باارزش ارائه دهد، این همان راهی است که ما مشتریان و بازار را برنده می کنیم.

با توجه به شانس و فضای کامل، ما به شما تمام مزایای ما را نشان می دهیم و با هم رشد می کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در ابتدا شرکت Super Security Co شرکت فلزی با ماشین لیزری Bysprint3015 خواهد بود. انقلاب نوآوری پیشرفته برای دستگاه لیزر است. بسیاری از ماشین آلات خم، ماشین آلات برش، ماشین آلات پانچ، قالب ها وجود دارد

سپس، شرکت سوپر امنیت یک "بخش فنی" ایجاد کرده است. این اولین بار است که به طور خاص برای مشتریان داخلی پس از فروش تکنیک های عملیات و هدایت شرکت. ما می توانیم به طور مستقل تحقیق و توسعه تجهیزات ایمنی را توسعه دهیم.

پس از آن، شرکت سوپر امنیت شرکت آمریکایی استاندارد و فن آوری را یاد گرفت، تحقیقات FM، OSHA به کابین ذخیره سازی ایمنی. ما می توانیم کابینت های با کیفیت بالا را برای ذخیره سازی شیمیایی و ذخیره مایع خطرناک تولید کنیم.

در نهایت شرکت Super Security کیت های ذخیره سازی، کابین های خطرناک، کابین های ایمنی قابل اشتعال، کابین ایمنی فلزی، کابینت های ایمنی PP، کابینت های پزشکی، کابینت های خشک، اجاق خشک کن و آتش سوزی را توسعه دادند.

SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : SSL

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 10-100 Million

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب کابین ذخیره سازی قابل اشتعال برای فروش کیفیت خوب کابین ذخیره سازی قابل اشتعال برای فروش کیفیت خوب کابین ذخیره سازی قابل اشتعال برای فروش کیفیت خوب کابین ذخیره سازی قابل اشتعال برای فروش